NOVINKY


 

Svátky

22.12.2023

Vážení pacienti, ve dnech 25.,26. a 29. prosince, 1. ledna je ordinace uzavřena. Přejeme vám krásné prožití Vánočních svátků a hodně štěstí v Novem roce!

Rádi bychom vám nabídli služby, které zvyšují vaše pohodlí při objednávání nebo komunikaci s lékařem. Tyto služby nejsou běžně hrazeny z vašeho veřejného zdravotního pojištění, a proto vám je nabízíme v rámci nadstandardní péče. Zvolte si baliček a užijte si výhody.

Nová adresa

21.09.2022

Od 29.09.2022 ordinujeme na nové adrese: Nepilova 903/3, 190 00, Praha 9

Naše ordinace nově používá pro zabezpečenou komunikaci s pacienty virtuální sestru Emmy (www.sestraemmy.cz).

Stále nabízíme v rámci nadstandardní péče infuze s "vitaminem C". Jak ukázala praxe, má to velmi dobrý efekt na podporu celkové imunity, zvýšení odolností vůči vírovým a bakteriálním infekcím, antioxidační a detoxikační účinky. Infúzní léčba vitamínem C je určena k podpůrné léčbě řady onemocnění (např. recidivujících infekcí, alergií, artritidy,...

Aktivně provádíme sezonní očkování proti klíšťové encefalitidě očkovací látkou FSME immun. Pojišťovny na očkování přispívají. Zásoby vakcín máme v ambulanci, ale vzhledem k většímu počtu zájemců doporučujeme se na očkování objednat prostřednictvím emailu či telefonicky.

All rights reserved. Medianna Clinic s.r.o
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!