VZDĚLÁNÍ A PRAXE

ANNA CHUPINA

Praktická lékařka врач терапевт

Pocházím z ruského města Novosibirsk, kde jsem vystudovala v letech 2004 - 2010 všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Novosibirské státní medicínské univerzity. V roce 2010 jsem přišla do České republiky, kde jsem po složení jazykových a rozdílových zkoušek v roce 2011 působila jako sekundární lékař na Oddělení geriatrie a následné péče v Thomayerově nemocnici.

Na Oddělení geriatrie a následné péče jsem získala znalosti a zkušenosti potřebné k léčbě a diagnostice chorob seniorů. Zúčastnila jsem se grantového projektu v rámci Švýcarsko-české spolupráce, cíleného na komplexní rehabilitační a interní péči o pacienty po CMP. Poté jsem rok a půl působila na Oddělení rehabilitace a revmatologie v Thomayerově nemocnici a věnovala jsem se diagnostice a léčbě nemocí pohybového aparátu a revmatických chorob. Současně jsem získávala zkušenosti v akutní medicině prostřednictvím pravidelných služeb na interním oddělení. Po dosažení interního kmenu jsem přestoupila do segmentu ambulantní péče a dokončila atestaci v oboru Všeobecné praktické lékařství.

V roce 2019 jsem otevřela vlastní praxi, v rámci které se specializuji na diagnostiku a léčbu interních nemocí, dispenzarizaci základních civilizačních chorob, rehabilitaci, farmakoterapii seniorů, prevenci a screening základních onkologických onemocnění.

Hovořím česky, rusky a anglicky.

All rights reserved. Medianna Clinic s.r.o
Vytvořeno službou Webnode